Aktuality

Firemní kultura a řízení společnosti (1)

19.09.2016

Také máte pocit, že zaměstnanci pracují „od nevidím do nevidím“ a výsledek tomu neodpovídá? Navíc máte pocit, že firma roste a vy potřebujete nové zaměstnance a ti přitom na trhu nejsou? Nebo už vidíte to, že ne vše ve firmě správně funguje a pomoci je tomu potřeba trošku jiným přístupem? Ať už jste odpověděli kladně na jakoukoliv z otázek, tak by vás mohl zajímat mnou napsaný odborný článek na stránkách HR News.

Termín školení na provizní systém - 14.9.

06.09.2016

V ČR velmi unikátní školení, se kterým panuje mezi účastníky nadstandardní spokojenost, má vypsaný termín na 14. září. Využijte last minute slevu ve výši 10% na kurz, který Vám umožní:

  • porovnat řadu různých přístupů k odměňování a posoudit, jak je který vhodný pro Vaši firmu;
  • získat jistotu, že stávající systém je správně nastavený, a vědět i proč;
  • získat inspiraci pro úpravu či doplnění stávajícícho systému odměňování tak, aby byl ještě lepší;
  • získat relevantní podklady pro přípravu úplně nového funkčního systému odměňování,
  • podělit se o své zkušenosti s ostatnímu účastníky a získat od nich zpětnou vazbu a řadu tipů a doporučení (takováto možnost je velmi ojedinělá).

Řízení firmy z pohledu majitele společnosti

23.08.2016

Vždy mne velmi potěší, když se v médiích objeví zajímavý článek týkající práce s lidmi, potažmo řízení firmy. Příspěvek mého skorojmenovce Robeta Němce je velmi podnětný a hlavně potvrzuje filosofii, kterou razíme. Bohužel se však setkáváme s tím, že manažeři často pořádně neví, co role manažera zahrnuje a co z ní vyplývá hlavně z pohledu odpovědnosti a povinností. A že toho není málo.

Důležitost firemní kultury

26.07.2016

Jak vnímáte ve vaší společnosti firemní kulturu? Z vlastních zkušeností i ze zkušeností našich zákazníků vím, že je to téma, které se moc často neřeší. A přece by se řešit mělo. Nyní realizujeme projekt, kde si management uvědomil, jak důležité je, aby se byli schopni domluvit právě lidé v nejužším vedení. A že pokud se nedomluví management, tak firma tuto schopnost zcela rozhodně bude postrádat. A i to je součástí firemní kultury.

Nové školení pro obchodníky z ICT trhu

11.07.2016

Na základě požadavku jednoho ze zákazníků jsme připravili školení, které je určeno hlavně pro lidi zabývající se obchodem na ICT (Informační a Komunikační Technologie) trhu. V jednodenním kurzu se dozvíte vše o tom, jaké trendy hýbou světem, co se nyní hodně řeší a hlavně také to, co bude tématem v následujících měsících a letech.