Personalistika - via-libertatis.cz 

Personalistika

Z vlastních zkušeností víme, jak je při práci s lidmi ve společnosti důležité mít dobře nastavené a fungující procesy v oblasti personalistiky. Role personalistů by ve firmách měla patřit do nejužšího vedení společnosti tak, aby tito lidé mohli svým firmám pomáhat v dosahování nastavených vizí a cílů. Jejich úlohou je také zajistit správnou angažovanost zaměstnanců a být podporou manažerům při práci s jejich týmem a při motivaci kolegů. Jsou dávno pryč doby, kdy personalista ve společnosti pouze připravoval smlouvy, udržoval aktuální složky zaměstnanců a byl zodpovědný za výplatu mezd. V období tzv. Knowledge managementu je přidaná hodnota personalistů v dnešních společnostech nesmírně důležitá.


Identifikace potřeb v oblasti rozvoje

Nedílnou součástí práce personalisty je rozvoj zaměstnanců. A aby vaše společnost efektivně investovala do rozvoje svých zaměstnanců, je potřeba vhodně identifikovat konkrétní oblasti, kde se vzdělávat. To vychází nejen z individuálních potřeb jednotlivých zaměstnanců, ale zároveň z aktuální situace ve vaší společnosti. Pro tyto účely používáme nejmodernější metody, které nám společně s vámi umožní přesně definovat jednotlivé oblasti rozvoje zaměstnanců i celé firmy.

Náš postoj je založen na individuálním přístupu k jednotlivým skupinám vašich zaměstnanců. Dokážeme tak rozlišit oblasti, na kterých je třeba pracovat a posouvat tak vaše kolegy dál. Via Libertatis má bohaté mnohaleté zkušenosti při práci s potenciálem zaměstnanců. V případě Vašeho zájmu, požadavku na doporučení rozvojového programu nebo jakéhokoliv dalšího dotazu jsme připraveni Vám odpovědět na e-mailové adrese info@via-libertatis.cz.